POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Jesteśmy marką, która powstała z myślą o Klientach indywidualnych. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kompleksową ofertę obejmującą sprzedaż paliwa gazowego oraz energii elektrycznej w wyjątkowo korzystnych cenach. Nasi specjaliści są zawsze do Twojej dyspozycji, bezpośrednio w Twoim domu lub firmie pomogą Ci obliczyć oszczędności, które możesz wygenerować podpisując umowę na sprzedaż i dostawę gazu. Zmieniając również sprzedawcę energii możesz oszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się niższymi rachunkami przez cały okres trwania umowy. Po rozmowie z naszym konsultantem sam zdecydujesz, czy chcesz płacić mniej.
Pewność ceny, bezpieczeństwo i gwarancja najwyższej jakości obsługi
to nasze atuty, które docenił rynek.

ZMIANA SPRZEDAWCY
- BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
MINIMUM FORMALNOŚCI

Z nami zmiana sprzedawcy jest wyjątkowo łatwa i szybka. Możesz jej dokonać w ciągu jednego spotkania, bez wychodzenia z domu. Dbamy o Twój czas i komfort, dlatego jedyną formalnością jest podpisanie umowy, my załatwimy wszystko za Ciebie!
be identyfikator pracownika

W STAŁYM
KONTAKCIE

W czasie procesu zmiany sprzedacy będziemy na bieżąco informować Cię o jego przebiegu. W przypadku pytań, czy jakichkolwiek uwag nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem Infolinii 801 450 550.

NASI PRZEDSTAWICIELE

Każdy z naszych Przedstawicieli jest doskonale wyszkolonym specjalistą w swojej dziedzinie. Wsłuchując się w Twoje potrzeby przygotuje ofertę, która pozwoli Ci na maksymalne oszczędności. Nasi Konsultanci posiadają imienne identyfikatory ze zdjęciem. To gwarancja ich uczciwości i rzetelności.

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

pewnosc 1

PARTNER GODNY ZAUFANIA

pewnosc 2

PARTNER GODNY ZAUFANIA

pewnosc 3

ZYSKUJESZ NISKIE CENY

pewnosc 4

OTRZYMUJESZ KORZYSTNĄ OFERTĘ

pewnosc 5

MASZ KOMFORT OBSŁUGI

KODEKS ETYCZNY

W Enertycznym Centrum stawiamy na najwyższe standardy obsługi oraz najwyższą jakość oferowanych Klientom usług. Nasz działania skupiają się na prowadzeniu biznesu w sposób rzetelny, przejrzysty i odpowiedzialny. Każdego dnia dbamy o podnoszenie standardów etycznych i zawodowych w oparciu o
KODEKS ETYCZNY FIRMY ENERGETYCZNE CENTRUM S.A. >>