kim jest sprzedawca

KIM JEST SPRZEDAWCA?

To podmiot sprzedaży energię odpowiedzialny za fakturowanie i obsługę. WAŻNE! Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej, jak i gazu nie powoduje przerw w dostawie. Nie musisz martwić się o formalności. Przejmujemy je wszystkie na siebie podczas procesu zmiany sprzedawcy.
kim jest dystrybutor

KIM JEST DYSTRYBUTOR?

Dystrybutor jest właścicielem infrastruktury, przez którą dostarczany jest gaz i prąd do Twojego domu lub firmy. Odpowiedzialny za dostawę, modernizację, sieci, pogotowie naprawiające usterki i odczyty zużycia energii lub gazu. W przypadku zmiany sprzedawcy prądu nie można go zmienić.

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Z nami zmiana sprzedawcy jest wyjątkowo łatwa i szybka. Możesz jej dokonać w ciągu jednego spotkania, bez wychodzenia z domu. Nasi specjaliści odwiedzą Cię w wybranym czasie. Wspólnie możecie obliczyć oszczędności i przeanalizować ofertę. Spośród zaproponowanych rozwiązań. Z pewnością znajdziesz takie, które będzie odpowiadać dokładnie Twoim potrzebom.

MINIMUM FORMALNOŚCI!

Dbamy o Twój czas i komfort, dlatego jedyną formalnością jest podpisanie umow. Całym procesem zmiany i wszelką dokumentacją zajmujemy się my. Nie musisz sam wypowiadać umowy dotychczasowemu dostawcy my załatwimy wszystko za Ciebie!

W STAŁYM KONTAKCIE

W czasie procesu zmiany sprzedawcy będziemy na bieżąco informować Cie o jego przebiegu. W przypadku pytań czy jakichkolwiek uwag nasi Konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku pod nr Infolinii 801 450 550.

FAKTURY ZA GAZ

W przypadku sprzedaży gazu Klient otrzymuje jedną fakturę kompleksową, czyli fakturę za sprzedaż i dystrybucję dostaje bezpośrednio od Energetycznego Centrum, czyli firmy, która jest właścicielem marki Błękitna Energia.
faktury za gaz

FAKTURY ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

Każdy Klient po zmianie sprzedawcy może kontrolować wysokość rachunków. Fakturę za zużytą energię elektryczną Klient dostanie od Energetycznego Centrum właściciela marki Błękitna Energia, który jest sprzedawcą. Drugą fakturę - za przesył prądu Klient otrzymuje od swojego dystrybutora. Prosto i przejrzyście!
faktury za energię elektryczną

PROCES ZMIANY SPRZEDAWCY

Dbamy o Twój komfort, dlatego to my przyjmujemy na siebie wszystkie formalności w procesie zmiany sprzedawcy. Wypowiemy umowę u poprzedniego sprzedawcy, podpiszemy i odeślemy umowę dystrybucyjną do Twojego Operatora Sieci Dystrybucyjnej. Kontrolujemy cały proces i pomagamy Tobie.